Підтримати
соціальний проєкт "Очі Тари"


Підтримати
соціальний
проєкт
"Очі Тари"
Ми навчаємо незрячих та слабозорих жінок професії майстрині масажу,
розкриваючи їхню природну чуттєвість і унікальний дар "бачити руками".

Ми надаємо робочі місця жінкам з інвалідністю зору.

Ми працюємо, щоб українські жінки з інвалідністю зору були інтегрованими в соціум і мали можливості для творчої та професійної реалізації. Щоб вільно розкривали свої здібності
і таланти, не були обмеженими у виборі сфери зайнятості та отримували гідну оплату за працю.

Ваша підтримка допоможе нам розвиватись.
Прийти на масаж

Допомагаючи собі і своєму тілу відновитись, ти також допомагаєш професійній реалізації незрячих жінок. Кожен масаж це можливість розвитку і фінансової незалежності для наших майстринь.

Розповісти про нас
Більшість клієнток дізнаються про нас завдяки вашим порадам та рекомендаціям. Розкажіть про нас, поділіться вашими враженнями від відвідин з друзями чи у соціальних мережах так ви допоможете нам і нашим майстриням розвиватися.
Придбати сертифікат
Кожен сертифікат це не лише підтримка нашого соціального підприємства, але і можливість вияву особливої турботи до подруги, колеги, сестри, мами, бабусі чи будь-якої іншої дорогої серцю жінки.
Вступити в клуб
Зроби цей рік роком здорового та сильного тіла! Участь у закритому клубі дасть можливість системно і всебічно відновитись тілесно, емоційно та ментально. Окрім масажу, ти безкоштовно отримаєш доступ до закритих лекцій та практик, медитацій та інших бонусів. Більше інформації на сторінці нашого клубу.
Допомогти фінансово

Ми працюємо, щоб українські жінки з інвалідністю зору були інтегрованими в соціум і мали можливості для творчої та професійної реалізації. Наша мета - відкрити окремий незалежний масажний простір в Києві, де будуть працювати лише незрячі майстрині, і який буде повністю пристосований для незрячих людей. А згодом ще декілька центрів по Україні. Для цього нам цього року потрібно навчити масажу ще 20 жінок з інвалідністю зору. Ви можете допомогти разово або ж регулярно. Просто заповніть форму нижче, і ми зателефонуємо, щоби проговорити усі деталі.

Натискаючи на кнопку "Підтверджую", ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності
Підвісити масаж
Минулого року ми в рамках власної благодійної програми безкоштовно робили масажі матерям, дітки яких хворі на онкологію. У цьому році ми прагнемо дарувати масажі жінкам з інвалідністю зору, і ви можете нас у цьому підтримати. Щоб "підвісити" масаж для незрячої клієнтки, просто заповніть форму нижче, і ми зателефонуємо, щоб проговорити усі деталі.
Натискаючи на кнопку "Підтверджую", ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності
Компаніям
Станьте нашим партнером або спонсором. Ми можемо влаштувати день чи вікенд, ба навіть тиждень, масажу для жінок вашої компанії чи на виїзді, чи у нашому центрі. Також ми радо створимо подарункові сертифікати саме для ваших корпоративних цілей. Щоб стати партнером, просто заповніть форму нижче, і ми зателефонуємо, щоб проговорити усі деталі.
Натискаючи на кнопку "Підтверджую", ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності
Центр тілесної терапії "Монсалада"
Центр
тілесної
терапії
"Монсалада"

напиши / подзвони нам:

099 748 21 06, ochi.tary@gmail.com

viber/ whatsapp/ telegram/ fb messenger

м. Київ, вул. Освіти 22/8,

вхід з фасаду,

через металеву хвіртку справа

This site was made on Tilda — a website builder that helps to create a website without any code
Create a website